Jaguar Maastricht
 

Voorzorgsmaatregelen rondom coronavirus

  

Onze voorzorgsmaatregelen omtrent het coronavirus
Onze showroom is open voor u (op afspraak)


Naar aanleiding van de laatste ontwikkelingen rondom het coronavirus (COVID-19) hebben wij onze voorzorgsmaatregelen aangescherpt. Onze primaire focus ligt op het waarborgen van de gezondheid en het welzijn van onze klanten en medewerkers.

U bent van harte welkom in de showroom en werkplaats
Onze gastvrouwen, verkoop- en serviceadviseurs heten u tijdens de reguliere openingstijden van harte welkom. Om ons team in staat te stellen de richtlijnen van het RIVM in acht te nemen, verzoeken wij u vriendelijk om voorafgaand aan uw bezoek een afspraak te maken. Tijdens uw bezoek is ons team extra alert op persoonlijke hygiëne. Zo begroeten we elkaar niet met het geven van een hand en blijven we op twee meter afstand. Ook u verzoeken we vriendelijk om zorgvuldig met deze richtlijnen om te gaan.

Maak gebruik van de haal- en brengservice
Ook onze monteurs nemen wanneer zij aan uw Jaguar of Land Rover werken alle richtlijnen van het RIVM zeer serieus. Daarnaast wordt uw Jaguar of Land Rover na de werkzaamheden volledig nagelopen en nemen we de handgrepen, het stuur en de versnellingspook extra af om de risico’s te beperken. Kunt of wilt u uw auto niet brengen? Onze chauffeurs werken met handschoenen en hebben veiligheidsinstructies gehad om de risico’s tijdens onze haal-en brengservice zo veel mogelijk te beperken.

Indien u last heeft van neusverkoudheid, hoesten, keelpijn en/ of koorts verzoeken wij u vriendelijk om een van onze showrooms niet te bezoeken.

Hartelijk dank voor uw begrip en graag tot ziens in onze showroom te Maastricht-Airport.

Met vriendelijke groet,

Team Jaguar Land Rover Maastricht

x

COOKIE POLICY

Jaguar wil graag cookies gebruiken om informatie op uw computer op te slaan. Cookies helpen ons om onze website te verbeteren en die producten en diensten aan te bieden die u volgens ons kunnen aanbelangen. Een van die cookies is essentieel om bepaalde delen van de site te laten werken en werd reeds toegestuurd. U kunt alle cookies van deze site verwijderen en blokkeren maar bepaalde onderdelen van de site werken dan mogelijk niet correct. Meer informatie over online gedragspubliciteit of de cookies die we gebruiken en hoe u ze kunt verwijderen, vindt u in ons Privacybeleid